Camping Chałupy 3

Surf People to nowoczesna szkoła kitesurfingu, surfingu oraz wing foil, która jest z nami na kempingu Chałupy 3 już od ponad 20 lat. W ostatnich latach zmieniona została nazwa na Surf People ze względu na poszerzenie oferty o szkolenia surfingowe, wing foil oraz kite foil. Baza Surf People znajduje się przy samej zatoce Puckiej, zaraz koło plaży i ogromnej łączki do startowania oraz lądowania latawców. Znajdziecie tam duży wybór najnowszego sprzętu kite, surf, wing i foil, motorówkę do asekuracji i szkoleń oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Korzystając z oferty tej szkoły możecie być pewni najwyższych standardów i bezpiecznie prowadzonych szkoleń. Kadra Surf People zaopiekuje się Waszymi dziećmi podczas zajęć kitesurfingu lub surfingu. Instruktorzy Surf People mają w tej kwestii duże doświadczenie oraz uprawnienia ratownika wodnego. Warto sprawdzić również ich projekt Surf Kids, w którym prowadzą dla dzieci codziennie półkolonie surfingowe i deskorolkowe. 

Szkołę Surf People prowadzą wieloletni zawodnicy i pasjonaci sportów wodnych. Możecie spotkać ich na miejscu, gdzie chętnie doradzą w każdej kwestii związanej ze szkoleniami, pływaniem i sprzętem. Surf People to nie tylko szkoła, ale również sklep stacjonarny i sklep online z ogromnym wyborem sprzętu. 

Najciekawsze pozycje z oferty szkoleń Surf People: 

Camping Chałupy 3
 

Copyright (C) 2015 by Pole namiotowe Chałupy 3.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona wykonana przez
Strony internetowe Webla.pl

 
Camping Chałupy 3

Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.