Camping Chałupy 3

To nowoczesna szkoła kitesurfingu ciesząca się popularnością zarówno wśród grup jak i klientów indywidualnych. Działamy codziennie, od 29 kwietnia do 15 września, od godziny 9:30 do zmierzchu, a nawet później. Znajdziesz nas tuż przy Zatoce Puckiej i "kite łączce", w lewym rogu Chałupy 3. Po sezonie możesz wyjechać z nami szukać kitesurfingowych przygód np. do Egiptu, Brazylii, Sardynii, na Rodos, Filipiny, czy Fuertaventurę.

Nasze lekcje prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorska, która w połączeniu z najnowszym sprzętem światowej klasy firmy F-ONE daje 100% satysfakcji z kursu kitesurfingu.
Nad bezpieczeństwem podczas nauki pływania czuwa dodatkowo sternik motorowodny z asekurującą motorówką.

Jeśli jesteś zainteresowany dodatkowymi informacjami odwiedź stronę www.surfpeople.pl lub zadźwoń pod numer tel. +48 7 2000 9000

Na campingu prowadzimy również sklep Kiteshop.pl, gdzie znajdziesz sprzęt sportowy oraz akcesoria kitesurfingowe i boardshortowe dla amatorów tego sportu.

Asortyment sklepu dostępny również na naszej stronie internetowej www.kiteoffer.com

Camping Chałupy 3
 

Copyright (C) 2015 by Pole namiotowe Chałupy 3.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona wykonana przez
Strony internetowe Webla.pl

 
Camping Chałupy 3

Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.