Camping Chałupy 3

KiteZoneTravel - Igor Czernik

KiteZoneTravel to pierwsza w kraju szkoła kitesurfingu z licencjami międzynarodowymi, działająca na polu namiotowym Chałupy 3 od 1999 roku. Została założona przez Igora Czernika, Mistrza Polski w tej dyscyplinie.
Doświadczona karda instruktorów oraz najnowszy sprzęt zapewniają bezpieczeństwo i zadowolenie podczas nauki. Brak wiatru nie jest dla nas przeszkodą, organizujemy wtedy szkolenia na wake boardzie.

Przyjazna atmosfera panująca w szkole oraz program Ford Cup dla VIP-ów sprawiają, że w naszej bazie spotkać można licznych gości ze środowiska sportowego, aktorów, polityków, prezenterów i dziennikarzy oraz innych artystów. KiteZoneTravel to miejsce, w którym również Ty poczujesz się doskonale i rozwiniesz swoje umiejętności.

Więcej informacji na naszej stronie: www.kitesurf.pl

Jeżeli masz wolną chwilę zajrzyj do naszego sklepu (po lewej stronie przy wjeździe na pole namiotowe). Wśród produktów znajdziesz pełną kolekcję firm Billabong i Femi w atrakcyjnych cenach.

Camping Chałupy 3
 

Copyright (C) 2015 by Pole namiotowe Chałupy 3.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona wykonana przez
Strony internetowe Webla.pl

 
Camping Chałupy 3

Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.